אושרי ביטאו והפסנתר_edited.jpg
אושרי ביטאו1.png

כישרון מיוחד - אושרי והפסנתר

 

אושרי ביטאו, ילד מקסים המשתתף בתכנית בנצרת עלית זו השנה השניה, הוא הילד עם הפסנתר עליו סופר רבות לאחרונה... הנאמנה שלו, מלכה הולץ מספרת: "השינוי של אושרי החל כאשר הבאתי לחדר פותחים עתיד אורגן ישן שהיה בבית הספר. והוא מיד החל לנגן בו, עם ידע בסיסי מאוד מוגבל. גיליתי כשרון מוזיקלי מדהים. המפגשים שלנו עברו ממגרש הכדורסל לאורגנית ומאוחר יותר לפסנתר ישן ולא מכוון שנמצא באחד מחדרי בית הספר. אושרי לימד את עצמו לנגן יצירות כמו פרוליס של בטהובן וmoonlight  של באך, ישבתי לידו מוקסמת. בית  הספר תרם לו אורגנית ישנה  ואף במועדונית נתרמה אורגנית. חשתי שדרך הצלילים אושרי מצליח להביע את מה שלא הצליח לומר במילים. הוא קיבל שעות תגבור ומצוינות במוזיקה ונגינה, הופיע בטקסים בית ספריים והיה אחד הכוכבים בהופעה של ילדי פותחים עתיד מול בית הספר. החלטנו לפתח את הכישרון של אושרי ולרשום אותו לחוג נגינה יוקרתי בעיר, במאמץ עם עו"ס המשפחה והאם, השגנו מימון לחוג והוא החל ללמוד באופן מקצועי יותר. לאור פרסום סיפורו הייחודי הוא זכה לתרומת פסנתר חדש ולקידום עיסוקו בתחום".

עפיפונים של תקווה


ילדי התכנית בתל אביב שכונת התקווה יצרו והפריחו לשמיים עפיפונים צבעוניים, בשיתוף פעולה עם מתנדבי בנק דיסקונט שליוו את הקבוצה השנה בפעילויות שונות ועל כך תודתנו!

העפיפונים הצבעוניים הם הזדמנות לחזק ולתמוך בחברים באזור הדרום המתמודדים במהלך החופשה עם מתיחות ביטחונית לא נעימה. בתקווה לימים של שקט וחופש גדול בטוח ומהנה!

עפיפונים.jpg